Milada Run 2020

Akce Ústí nad Labem

Milada Run 2020
Sportovní akce
Další akce ve městě Ústí nad Labem

Milada Run 2020

Běžecký závod Milada Run přivítá v červnu u severočeského jezera Milada již počtvrté stovky běžců.

Dnes zatopený, bývalý hnědouhelný důl a jeho revitalizované okolí je pro návštěvníky jedním z velkých lákadel. Když si ke křišťálově čisté vodě v jezeře přidáte výhledy na Krušné hory i České středohoří odjedete domů jistě s velkým zážitkem.

Milada Run nabízí také rozmanitý výběr délky tras a kategorií. Půlmaraton se svými dvěma rozdílnými okruhy je opravdovou výzvou. Oblíbená rovinatá desítka už je na Miladě klasikou a na pětku si troufají i běžci začátečníci. Součástí je také rodinný běh a dětské závody.

A že jde teprve o čtvrtý ročník? Nenechte se zmást. Pořadatelé od začátku nasadili vysokou laťku. Kvalitu závodu dokazuje nadstandardní závodní servis, účast elitních běžců i program pro návštěvníky. Ty čeká autogramiáda olympioniků, soutěže a hry pro děti, biketrial show, bubenická show a mnoho dalšího.

Letošní novinky se postupně odhalují. Rodiče jistě ocení hlídání dětí, elitní závodníci pak možnost získat prize money pro vítěze ve výši 20 000 Kč.

Nenechte si utéct své startovní číslo a přihlaste se včas online na www.miladatour.cz

Začátek akce: 6. 6. 2020 9:00:00
Konec akce: 6. 6. 2020 18:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
BĚH UPŘÍMNÝCH SRDCÍ
Jezero Milada, Ústí nad Labem
Night Run 2020
1. Náměstí, Most
T-Mobile Olympijský běh 2020
Dostihové závodiště, Pardubice