Míša Růžičková - Vánoční show

Akce Ostrava

Míša Růžičková - Vánoční show
Akce pro děti
Další akce ve městě Ostrava

Míša Růžičková - Vánoční show

Maškarní karneval se spoustou písniček, tanečků a soutěží.

Protože máte rádi pohádky, tak zavítáte na královský zámek v písničce Začíná bál a Tanec princezen a pak postavíte Sněhuláky potkáte Trpaslíky a Sněhurku. Ke každým Vánocům patří také čert a anděl, o kterých toho hodně víte, protože je znáte z vyprávění a písniček, jako třeba Čertoviny a Andílek. Rozloučíte se písničkou Kolik dnů je do Vánoc a nezapomenete pozvat Popeláře, aby odvezli všechny odpadky, které zůstaly.
Během představení (cca 60 minut) jsou děti zapojovány do písniček, poté budou mít děti možnost se s Míšou setkat na autogramiádě, vyfotit se, nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko. Představení je vhodné pro děti od 2 let. Každá osoba i dítě musí mít platnou vstupenku. Mimina a batolata do 2 let mají vstup zdarma, ale bez nároku na sedadlo v sále. Upozorňujeme, že představení se koná v Divadelním sále, kde nebude možné mít kočárek s mladším sourozencem tak, jak jste zvyklí u tanečních pořadů s Míšou.

16:00


Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce