O křišťálovém srdci

Akce Hustopeče

O křišťálovém srdci
Akce pro děti
Další akce ve městě Hustopeče

O křišťálovém srdci

Hlavní hrdinka příběhu je dobrosrdečná a milá Alžbětka. Svoji starší sestru Agátu má upřímně ráda a vidí na ní jen to dobré. Chamtivá Agáta ji však stále sekýruje a ponižuje. Bětuška se zlobě a manipulaci neumí bránit a trvá to tak dlouho, dokud se nerozhodne změnit svůj osud k lepšímu.
Naštěstí má dobrého přítele, moudrého Lesního mužíčka Otakárka, který jí radí a pomáhá. A tak se z bojácné Alžbětky stává statečné děvče, které nepodléhá zlu a vítězí. Především nad svým vlastním strachem, ale dokonce se jí podaří otevřít oči a srdce své sestře Agátě. Naše pohádka je nejen veselá a plná vtipných situací, převleků, písniček, bohatých kostýmů, scény a rekvizit, ale zároveň obsahuje mravní ponaučení a nutí nás k zamyšlení. Je bohatství a moc zárukou štěstí? Jak se můžeme postavit proti lži a manipulaci? Jakou cenu má pro člověka láska a dobro? Podstatou pohádek je věčný souboj mezi dobrem a zlem, kdy dobro nakonec vítězí a v našem příběhu tomu není jinak. Obě hrdinky se však musí o své štěstí samy přičinit.. Pohádka trvá 60 minut, podle reakcí dětí, jejichž bezprostřední projev vítáme. Představení je určeno dětem od 3 do 11 let, rodičům a pedagogům. Scénář a texty k písním Hana Czivišová Režie a výprava Samiha Maleh Hudba Eva Klein Účinkuje CziDivadloPraha Hrají: Alžběta Pavla Drtinová/Zuzana Horová Agáta Hana Czivišová Lesní mužíček Otakárek Pavla Drtinová/Zuzana Horová/Hana Czivišová Hlas Lesního mužíčka Otakar Brousek

100,00 Kč

15:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Den her
Kv Aréna, Karlovy Vary
Michalovi mazlíčci
Dům kultury, Uherský Brod
VODNÍK ČESÍLKO
Pelclovo Divadlo, Rychnov nad Kněžnou