OK PERCUSISON DUO

Akce Tišnov

OK PERCUSISON DUO
Koncerty
Další akce ve městě Tišnov

OK PERCUSISON DUO

OK Percussion Duo představuje bicí nástroje v pestré stylové různorodosti. Soubor za dobu své existence koncertoval na tak žánrově odlišných mezinárodních festivalech, jakými jsou Moravský podzim, Janáčkův máj, Colours of Ostrava, JazzJam Cheb, na koncertech Filharmonie Brno, Meet Factory Praha, Jazzdock Praha, nebo natočil jeden díl cyklu České televize Bravo!. Nevyhýbá se ani pozvánkám na zahraniční vystoupení (USA, Švýcarsko, Rakousko, Polsko, Maďarsko, Slovensko).
 

Na vystoupení pro KPH přiváží členové ansámblu Martin Opršál a Martin Kleibl bohatý instrumentář, takže pro řadu návštěvníků jsou tyto koncerty jedinečnou příležitostí, kdy poprvé v životě mohou některé nástroje vidět i slyšet naživo.
 
Tímto vystoupením zahajujeme tradiční cyklus Kruh přátel hudby. Pokud si budete chtít zakoupit abonentku na všech 8 koncertů KPH, budete mít tuto možnost v TIC Tišnov od 1.10. 2018. 
 

19:30
koncert
velký sál MěKS
Vstupné: dospělí 160 Kč / ZTP, senioři 120 Kč, studenti a děti do 12 let zdarma. Abonentka KPH: dospělí 1000 Kč; ZTP, senioři 900 Kč.
Předprodej - TIC Tišnov (náměstí Míru 120)

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Lucie 2019
Zimní stadion, Znojmo
The Offspring (US)
BVV - Brněnské výstaviště, Brno
Stromboli
Špilberk, Brno