OKTAGON 38

Akce Praha

Jiné akce
Další akce ve městě Praha

OKTAGON 38

Na toto ZÚČTOVÁNÍ jste čekali dlouhé 4 roky… Odveta odvet a nejočekávanější zápas domácí scény o titulový pás šampiona OKTAGONu je konečně tady! Vše se rozhodne v O2 areně 30. 12. 2022 na turnaji roku OKTAGONu 38.

Šampion proti šampionovi a obrovská rivalita, která na scéně nemá obdoby! Dva velikáni MMA na vrcholu, dva neuvěřitelné příběhy, které se nyní protnou a vzejde z nich jeden vítěz!
Před 4 lety se z vítězství na body radoval Vémola. Kincl však za tu dobu udělal neskutečný posun a do OKTAGONu přišel ze dvou důvodů – získat pás šampiona a poté dostat „Terminátora“ do klece! Zápas, o kterém je už teď jisté, že se zapíše do historie MMA.

KDO SE STANE SKUTEČNÝM KRÁLEM STŘEDNÍ VÁHY?

A nejen to! Poslední turnaj sezóny, a to nejlepší na závěr, vám přinese souboje dalších nejzářivějších hvězd OKTAGONu, z nichž každá má svůj jedinečný emotivní příběh.
Atmosféra nabitá elektrony a adrenalinem za doprovodu té nejlepší audiovizuální show v O2 areně. To vše vám vyčaruje jeden z nejlepších zážitků roku 2022! Lístky rychle mizí!

18:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce