OZEMBÓCH

Akce Šternberk

Koncerty
Další akce ve městě Šternberk

OZEMBÓCH

OZEMBÓCH - retroguláš od Čechomoru až po Káju Gotta.

Kapelu Ozembóch tvoří 3 muzikanti, Hana Přichystalová, Vladimír Severa a Roman Kubínek. Hana, je odbornou asistentkou na Ústavu lékařské chemie Lékařské fakulty UP, v kapele hraje na kytaru. Roman, je fyzikem na Katedře experimentální fyziky Přírodovědecké fakulty UP a hraje na housle. Vladimír, který působí jako lektor jazyků v Kabinetu cizích jazyků na PřF UP, je kapelní multiinstrumentalista. Hraje na klasickou basovou kytaru, basové ukulele, klasické ukulele, ukulele banjo a také na ozembouch, podle kterého si kapela dala název s přihlédnutím na region Hané, jako „Ozembóch“. Všichni tři obstojně zpívají a svými hlasy se v písních vhodně doplňují.

Repertoár kapely tvoří nejen folklór v nejrůznější podobě od písní Čechomoru, Fleretu, písničkáře Redla, Roberta Křesťana, Hradišťanu až po lidové písně z jižní Moravy a Slovenska, ale v repertoáru jsou i písničky z oblasti klasické country a popové hudby v českém i anglickém jazyce, např. od kapely Lucie, Olympiku, Karla Gotta, Johnyho Cashe a řady dalších známých interpretů.

Za nepřízně počasí se akce nekoná.

17:00

CENA: ZDARMA

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
ENDORFINY
HLAVNÍ NÁMĚSTÍ ŠTERNBERK, Šternberk
Harfový koncert
Kulturní dům, Šternberk
Michal Horák
Kulturní dům, Šternberk
Pavel Šporcl
Kulturní dům, Šternberk
Koncert Pavel Calta & Voxel
Hrad Šternberk, Šternberk
PAVEL DOBEŠ
Zahrada Městského klubu , Uničov