PAVLÍNA JÍŠOVÁ A BABABAND

Akce Ústí nad Labem

PAVLÍNA JÍŠOVÁ A BABABAND
Koncerty
Další akce ve městě Ústí nad Labem

PAVLÍNA JÍŠOVÁ A BABABAND

Rodačka z Českých Budějovic písničkářka Pavlína Jíšová má ve své diskografii 10 sólových alb. Její repertoár skýtá více než 200 původních českých písní. Její hlas je možné slyšet na více než sedmdesáti albech české produkce.

Pavlína Jíšová vystupuje samostatně s kytarou nebo v dámském triu.

Sestavu kapely BABABAND tvoří:
Petra „Šany“ Šanclová – akustická kytara, mandolína, elektrická kytara, flétna Romana Tomášková – basová kytara, akustická kytara, zpěv Pavlína Jíšová se kromě role zpěvačky, kytaristky a autorky písní věnovala propagaci hudby nejen stylu folk, country a žánrů příbuzných. Více než jedno desetiletí tvořila hudební týdeníky pro Český rozhlas České Budějovice s názvem Folková jíška Pavlíny Jíšové a Písničkové rozhovory. S patřičnou dávkou ženské energie zazní v programu dámské sestavy především písničky Pavlíny Jíšové, které většinou zdobí originální pojetí ženského vícehlasu. Všechny členky kapely se představí i v samostatných sólových blocích ve vlastním autorském repertoáru. Téměř 40 let působení Jíšové na hudební scéně mapuje deváté retrospektivní album, které bylo natočeno ve výše uvedené dámské sestavě. Nese název „To já, písnička“.

20:00 hod

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
PROGRES
Národní dům, Ústí nad Labem
JNR ROBINSON BAND
Národní dům, Ústí nad Labem
FLERET
Národní dům, Ústí nad Labem
KONCERT LEONY MACHÁLKOVÉ S KAPELOU
Severočeské divadlo, Ústí nad Labem
THE MENTULLS (UK)
Národní dům, Ústí nad Labem
LUCIE BÍLÁ - TO O MNĚ
DŮM KULTURY, Ústí nad Labem