PAVLÍNA JÍŠOVÁ

Akce Český Krumlov

PAVLÍNA JÍŠOVÁ
Koncerty
Další akce ve městě Český Krumlov

PAVLÍNA JÍŠOVÁ

PÍSNIČKY S KYTAROU - PAVLÍNA JÍŠOVÁ

Jihočeská písničkářka Pavlína Jíšová má na svém kontě 9 sólových alb. Její repertoár skýtá téměř 200 původních českých písní. Její hlas je možné slyšet na více než sedmdesáti albech české produkce, na kterých spolupracuje s různými muzikanty.

V letošním roce vydává desáté novinkové album, které natočila v Mostě ve spolupráci s kapelou Petr Kalandra Memory Band.

Jíšová se tentokrát představí v samostatném pořadu s názvem „Písničky s kytarou“.
Tradiční repertoár doplní i nové písně z nového alba „Neznámé".

Nové autorské album s názvem Neznámé natočila Pavlína Jíšová v mosteckém studiu Ponte Records.
Ve městě Most působí skupina Petr Kalandra Memory Band. Se svým lídrem Mírou Kuželkou prezentují na pódiích především repertoár Petra Kalandry a kapely Marsyas. Mají k tomu souhlas rodiny Petra Kalandry. Nápad využít zvuk kapely PKMB k natočení alba vzešel od Pavlíny Jíšové. Aranže nových písní jsou v podání těchto muzikantů jiné, než na předešlých sólových albech Pavlíny Jíšové. Nové album Pavlína Jíšová Neznámé bude opatřeno texty. Písničky jsou ryze české, sólově si na albu zazpívá i Míra Kuželka z PKMB a Jaroslav „Matěj“ Matějů, který kdysi působil s Jíšovou v různých hudebních sestavách. Album je natočeno za použití nástrojů, které kapela PKMB nabízí k poslechu. Další hosté přinášejí některým písním milé hudební zpestření. 14 nových písniček bude pokřtěno v Divadelní kavárně Ántré na samostatném recitálu Pavlíny Jíšové.

Vstupné: 140 Kč

20:00 - 22:00

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
JOHANN ADOLF HASSE: DEMOFOONTE
Barokní divadlo, Český Krumlov
PASSACALLI DELLA VITA
Velký sál bývalého kláštera klarisek, Český Krumlov
Places
Veselské pískovny, Veselí nad Lužnicí
Hudební vystoupení DUDÁKŮ
Centrum sociální pomoci Vodňany, Vodňany
Stromboli
Kulturní dům, Písek