Persistence tour 2020 - Brno

Akce Brno

Persistence tour 2020 - Brno
Koncerty
Další akce ve městě Brno

Persistence tour 2020 - Brno

MAD TOURBOOKING presents:

PERSISTENCE TOUR 2020 feat:

timing:

17:00 doors

17:30 - 17:50 COUNTIME
18:05 - 18:25 CUTTHROAT
18:40 - 19:10 BILLY BIO
19:25 - 19:55 WISDOM IN CHAINS
20:10 - 20:40 H2O
21:10 - 21:40 STREET DOGS
21:55 - 22:35 AGNOSTIC FRONT
22:55 - 23:55 GORILLA BISCUITS

e-ticket: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/303

-------------------------------------------------------------------------------------------

Největší hardcore/punk tour se po roce vrací - PERSISTENCE TOUR 2020! Základy brněnského SONA prověří skvělá sestava kapel v čele s GORILLA BISCUITS a AGNOSTIC FRONT!

Persistence 2020: GORILLA BISCUITS, AGNOSTIC FRONT, H2O, STREET DOGS, WISDOM OF CHAINS, BILLYBIO, CUTTHROAT, COUNTIME

22. 1. 2020 – Brno, Sono

FB event: https://www.facebook.com/events/379649266078383/
předprodej: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/303

Žádnému fanouškovi hardcore a hardcore-punku není třeba Persistence tour představovat. Největší žánrový putovní kolos se již od roku 2005 na koncertním poli pro fanoušky stal jistotou a naprostou povinností. Však za ty roky taky hostil všechny „nej“ kapely: SICK OF IT ALL, MADBALL, TERROR, SUICIDAL TENDENCIES, BIOHAZARD, HATEBREED, HEAVEN SHALL BURN, MUNICIPAL WASTE a mnoho mnoho dalších. Persistence však letitě neomílá pouze tradiční zástupce, ale přináší do sestavy každoročně i nováčky. Letos tomu není jinak.

Jedním z headlinerů jsou hardcore/punkoví GORILLA BISCUITS z New Yorku. Ti měli zásadní vliv na tisíce dalších kapel po celém světě. Jejich poctivý a neposkvrněný přístup na koncertech rozdává stejně intenzivní energii jako v době, kdy vyšla jejich první nahrávka. Druhým headlinerem jsou kmotři hardcore AGNOSTIC FRONT! Za jejich téměř 40letou kariéru snad ani není možné, že by existoval fanoušek harcore, který s nimi před podiem v moshi ještě neodzpívával texty. A že Agnostici stále nestárnou, potvrzují hned názvem nového alba „Get Loud!” - tihle ‚dědci‘ jedou furt na plný plyn!
Dalšími dobře prověřenými v sestavě je vždy skvěle naladěná pětice H2O, která od začátku 90. let svou značku posunula mezi nejzvučnější v žánru. Ať už je to energickým a inspirativním zpěvákem Tobym, nebo pozitivním a optimistickým nábojem, kterým tato melodic hc-punk parta z NY/LA oplývá. Zvučné jméno mají pro své silné, chytlavé a funkční písničky STREET DOGS z Bostonu. Jedna z nejlepších amerických punkrockových kapel posledních 25 let mezi publikem a pódiem pokaždé vytváří až viditelné jiskření doprovázené hromadnými sing-alongy s frontmanem, co je na každém podiu jako doma. Na Persistence bude vzácná příležitost vidět je opět v Evropě! Když se řekne Billy Graziadei, každému před očima vytane kytarista a tvář BIOHAZARD. Billy Biohazard, srdcař každým coulem a nezamrzlý skladatel zapuštěný v old-school NYHC, přiveze svou nabušenou a nekompromisní úderku BILLY BIO.
Poslední trio kapel představují WISDOM IN CHAINS z Pensylvánie, kteří do Evropy jedou poprvé představit desku „Nothing In Nature Respects Weakness”, mix hip-hopu a hardcore dovezou CUTTHROAT, kdežto COUNTIME čistý hardcore z LA.

Persistence tour je již 15 let zárukou toho nejlepšího a kdo na něm nikdy nebyl, jako by dosud nic nezažil. Jeho organizátoři totiž nenabízejí jen balíček nabitý hromadou kapel, ale celkově nezapomenutelný zážitek v pečlivě vybrané společnosti. Právě na takovýchto koncertech se nikdy necítíte sami a jste skutečně součástí jedné velké ‚hardcore rodiny‘!

PŘEDPRODEJ:

e-ticket: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/303

GOOUT:
https://goout.net/cs/koncerty/persistence-tour-2020-gorilla-biscuits+agnostic-front+dalsi/nlite/+kkqvn/

Vstupenky dále k dispozici v INDIES a předprodejních sítích TICKETPORTAL a TICKETMASTER.

--

Be prepared because in 2020 the mighty PERSISTENCE TOUR will be back in Europe again. You can expect a mix of bands never seen on a Persistence Tour before as well as seasoned veterans and bands that have been away for a long time. And as allways you’ll get the biggest party of the year!

Get your tickets here:
www.madtix.de

e-ticket: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/303

Začátek akce: 22. 1. 2020 17:00:00
Konec akce: 22. 1. 2020 23:55:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce