PODKRKONOŠSKÝ SYMFONICKÝ ORCHESTR

Akce Vrchlabí

PODKRKONOŠSKÝ SYMFONICKÝ ORCHESTR
Koncerty
Další akce ve městě Vrchlabí

PODKRKONOŠSKÝ SYMFONICKÝ ORCHESTR

Hudební předpověď počasí PSO s Alenou Zárybnickou.

Pro podzimní část své již 14. koncertní sezóny připravuje Podkrkonošský symfonický orchestr dalšíoriginální hudební program, jehož tématem jsou tentokrát nejrůznější meteorologické jevy. Pomyslnou hudební předpověď počasí představí orchestr vrchlabskému publiku pod taktovkou dirigenta Josefa Kurfiřta a spolu s meteoroložkou Alenou Zárybnickou.
Nelze říci, že by se hudební skladatelé věnovali meteorologickým jevům ve velkém, ale přesto se diváci mohou těšit na takřka kompletní předpověď počasí, ve které nebudou chybět nejen různé typy přeháněk, mlha, vysoké teploty nebo sníh, ale ani informace o sjízdnosti komunikací nebo pylové zpravodajství. To vše prostřednictvím nádherné hudby od L. Beethovena, E. Griega, J. Strausse, P. Čajkovského nebo E. Lecuony. Orchestru se na jeho tradičním letním třeboňském soustředění pro tento program ujal dirigent Josef Kurfiřt (Divadlo F. X. Šaldy v Liberci, Divadlo J. K. Tyla v Plzni, Filmová filharmonie aj.). Již jen práce pod jeho vedením je pro muzikanty velkým zážitkem, a proto už více než měsíc před koncertem lze s jistotou říci, že celý koncert bude velkým zážitkem i pro diváky. Večerem bude navíc provázet meteoroložka a dlouholetá moderátorka České televize Alena Zárybnická.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
ŽALMAN A SPOL.
Restaurace U Letců, Hradec Králové
JAKUB SMOLÍK S KAPELOU
Městské divadlo Dr. Josefa Čížka, Náchod
ROBERT KŘESŤAN A DRUHÁ TRÁVA
Městské divadlo Dr. Josefa Čížka, Náchod
THE BACKWARDS
Aldis, Hradec Králové
AC/DC TRIBUDE BAND – AS/DS (HU)
Společenské centrum, Rychnov nad Kněžnou