Prago Union

Akce Beroun

Prago Union
Koncerty, Zábava, párty
Další akce ve městě Beroun

Prago Union

Česká hip-hopová kapela Prago Union vyráží na turné Perpetuum Promile Tour ke své nové, již šesté, desce Perpetuum Promile. V berounském klubu Metro se zastaví 3. dubna.

Ty Prago Union fungujou. Oni fungujou nějak hodně, i když by vlastně podle všech pravidel hudebního průmyslu vlastně vůbec fungovat neměli.
Jejich šéf není hezoun ze žurnálu a stát se “sexsymbolem” už “kousající bezzubý básník” Kato asi taky nestihne. Jejich pecky nehrajou rádia a na trpitele to neuhrají – dramaturgové je nebojkotují, tyhle dva světy se prostě jen naprosto míjí. Jejich muzika tam nepatří, má tak daleko k “populární”, jak to jen jde. Nemají hit a pozor: nemají ani pořádný skandál. Jsou dřevní, jsou zemitý, páchnou člověčinou a fanoušky maj skalní. Maj je napříč žánry a mají jich tolik, že hrají jako málokdo.
Mají doma 2 ceny Anděl a kritika je uctívá. Jejich 3 desky se prodávají i v době nářků nad prodejema. Kde se vzali, jak se vzali a jak je tohle všechno vůbec možný? Na těch Prago Union musí něco bejt.

Začátek akce: 3. 4. 2020 21:00:00
Konec akce: 4. 4. 2020 3:00:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Jelen
Dům kultury, Mladá Boleslav
Marta Jandová – narozeninový koncert
Kulturní centrum LABUŤ, Říčany
JITKA ZELENKOVÁ SLAVÍ!
Sbor českých bratří, Mladá Boleslav
Hana Robinson a Honza Roušar
Divadlo A. Dvořáka, Příbram
Kollárovci
KD Karlov, Benešov
Lollipopz
Kulturní dům, Stochov