Přednáška: Extrémní Island po vlastní ose: Tomáš Kůdela

Akce Náchod

Přednáška: Extrémní Island po vlastní ose: Tomáš Kůdela
Kultura, Přednášky a kurzy
Web organizátora:
www.tomaskudela.cz/
Další akce ve městě Náchod

Mlhou zahalené Shetlandy, zelené Ovčí ostrovy a 12metrová plachetnice. Loď pluje proti větru a v příďové kajutě nedobrovolně skáčeme nad postelí. Blížíme se k Islandu a po boku plachetnice se objevuje stádo kosatek…

 

A pak už je tu on – kouzelný ostrov opředený mnohými tajemstvími. Horká země, ledovce, čarodějné hory, duhy nad vodopády. Vydáváme se na expedici terénním autem po nezpevněných silnicích. Cesta vede lávovými poli, projíždíme mezi ostrými kameny, jedeme sněhem i blátem. Kapitolou sama pro sebe jsou zákeřné brody. Jeden z nich se nám málem stal osudným!

 

„Přijďte se něco nového dozvědět a třeba i najít odvahu,“ zve mořský vlk na svou přednášku, která se uskuteční ve středu 15. dubna od 17:30 v Městské knihovně Náchod, v dětském oddělení knihovny. Vstupné je 70 Kč.

 

Na krátkou ukázku přednášky se můžete podívat na: https://tomaskudela.cz/prednasky_anotace.php#island

 

 

Tomáš Kůdela vystudoval elektrotechniku, ale vždy ho lákalo dobrodružství a neznámo. A tak si udělal kapitánské zkoušky, pořídil si loď a plní si svůj námořnický sen – posledních 17 let se věnuje expedičnímu jachtingu. Na plavby vyráží sám, nebo s posádkou, kterou zároveň zaučuje v řízení lodi. Informace o přednášejícím naleznete na www.tomaskudela.cz.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Jméno organizátora: Martina Makovičková
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Honza Silný – Nepál
Adalbertinum, Hradec Králové
Město snů
Tylovo nábřeží, Hradec Králové
PSYCHOLOGIE LÁSKY
Nová Akropolis, Hradec Králové
S batohem napříč Marokem v Hradci Králové
NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové