Přístavní slavnost 2019

Akce Nymburk

Přístavní slavnost 2019
Slavnosti, Zábava, párty
Další akce ve městě Nymburk

Přístavní slavnost 2019

Již šestnáctým rokem jsme pro vás připravili jednodenní hudební festival pro všechny věkové kategorie. Na své si přijde opravdu každý, především díky uvolněnější a domácí atmosféře. Připraven je celodenní kulturní a hudební program. Festival, který se poslední roky otáčí k interpretům, které na běžných festivalech buď často neuvidíte, nebo jsou synonymem kvalitních instrumentálních výkonů, nebo prostě chtějí přinést do Nymburka jiný hudební vítr....I letošní ročník slibuje hudební zážitek.
Vystoupí: Yellow sisters - Zvěřinec: Písničky pro děti nebyly nikdy předtím zábavnější. Čtyřčlenná ženská akapela Yellow Sisters natočila již dvě alba pro děti s názvem Zvěřinec. Dalekko: Pražská indierocková kapela. Díky živým nástrojům se zvuk posouvá do rockovější a místy ambientní polohy. Oliverova Dálka: Nymbursko-poděbradská rocková kapela, jejíž kořeny sahají do 90. let 20. století, hudebně vycházející z tradic československého bigbeatu ala Jasná Páka, Krausberry či Vítkovo Kvarteto. Circus Problem: Circus Problem přináší s obrovskou energií a skvělým zvukem zahraný disco-balkan. Kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat či laciný popík. hudební skupina Vltava: Vltava je česká hudební skupina. Jejím zakládajícím a ústředním členem, frontmanem a autorem naprosté většiny repertoáru je Robert Nebřenský. Stálice klubových i festivalových pódií s evergreeny jako „Prasátko“ či „Marx, Engels, Beatles“. minus123minut: Síla kapely spočívá především v živých energických koncertech, které jsou z velké části tvořeny improvizací. Propojují žánry jako soul, groove, jazz, blues, funky či world music. United Flavour: Živý důkaz, že muzika nemá hranice. Odlišné kulturní i hudební vlivy se míchají do jedinečného a nadmíru energického koktejlu reggae, latin, R&B, hiphop and soul. Kapela s mezinárodním obsazením se vrací po tříleté pauze a jejich letní koncerty avizují novou desku, která vyjde v září.

Sobota 3. srpna 2019 v 13:00 až 22:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce