RADŮZA

Akce Frýdek-Místek

RADŮZA
Koncerty, Kultura
Web organizátora:
www.kulturafm.cz
Další akce ve městě Frýdek-Místek
Od 19.00 hodin

Vstupné: 390 Kč v předprodeji | 440 Kč na místě


RADŮZA

Tentokrát nám představí se svou kapelou průřez dosavadní tvorbou. Zazní nejen písně z posledního alba, ale i písničky z prvních desek. Radůza se zvládne doprovodit na několik hudebních nástrojů, její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy.


Její umělecká dráha připomíná některé „pohádkové" životopisy. Na ulici ji v roce 1993 objevila Zuzana Navarová a již tři dny na to zpívala ve svatyni českých zpěváků, v pražské Lucerně. O pár týdnů později zde pak triumfovala jako „předskokanka" slavné americké písničkářky Susanne Vega, o šest let později měla stejnou čest při koncertě Mikea Oldfielda. Od té doby vydala řadu velmi úspěšných sólových alb, která bez jakékoliv reklamy lámou rekordy v prodejnosti, získala několik zlatých Andělů a bodovala také v anketě Zlatý slavík.  Díky své jedinečnosti a originálním písním, čerpajících především z české tradice, zaujala i publikum v zahraničí, například Polsku a ve Francii.


Koncert mimo předplatné | délka cca 90 min.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Jméno organizátora: KulturaFM
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
BRATŘI EBENOVÉ
Kino Petra Bezruče, Frýdek-Místek
GALA KONCERT
Divadelní sál DKMO, Ostrava
Magdalena Kožená & Ondřej Havelka
Společenský sál DKMO, Ostrava
HELENA 2022
Divadelní sál DKMO, Ostrava
K4: Duo Kněžíková – Vondráček
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
Leona Machálková - koncert
Zahrada MKC Fulnek, Fulnek