REAL WOMAN FASHION SHOW

Akce Hradec Králové

Jiné akce
Další akce ve městě Hradec Králové

REAL WOMAN FASHION SHOW

Pod značkou ALENA WILSON vznikají modely, které jsou originální, elegantní, podtrhují ženskost a ve společnosti je nelze přehlédnout. Jsou šity výhradně z luxusních materiálů a jejich ruční zpracování je dovedené do posledního detailu. Modely této české návrhářky uvidíte exkluzivně v Hradci Králové v elegantním industriálním prostředí PETROF Gallery.

Návrhářku inspirují reálné ženy, které potkává každý den ve svém životě, ženy, pro které navrhuje své oděvy. "Mám dar vidět skutečnou krásu každé ženy - to je také moje hlavní inspirace - reálná krása, reálné tělo, reálná osobnost. Mým posláním je, aby se ženy v každém věku a s jakýmkoliv typem postavy cítily sebevědomé a hlavně krásné. "
Se značkou ALENA WILSON spolupracuje řada známých tváří jako Adéla Gondíková, Tereza Mátlová, Daniela Šinkorová, Miluše Bittnerová, Sandra Parmová a Jolana Voldánová. Poslední jmenovaná dáma bude na této módní show předvádět osobně modely ALENY WILSON. Součástí módní přehlídky bude i live hudební vystoupení, připravené ve spolupráci se společností PETROF. Vstupenky lze zakoupit v hradeckých infocentrech nebo formou eVstupenky. Pořadatelem je Agentura Butterfly s.r.o., www.butterfly-agency.cz

st 19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
CAVEMAN
Sál Filharmonie Hradec Králové, Hradec Králové
SEXEM KE ŠTĚSTÍ
Jiráskovo divadlo, Nový Bydžov
DANIEL ANÝŽ LIVE
KD Střelnice, Vrchlabí
TRAVESTI REVUE TECHTLE MECHTLE A KOČKY
Jiráskovo divadlo, Nový Bydžov
KAFE U OSMANYHO
Jiráskovo divadlo, Nový Bydžov