Rekord Bull Sraz 2019

Akce Praha

Rekord Bull Sraz 2019
Setkání a srazy
Další akce ve městě Praha

Rekord Bull Sraz 2019

Letošní už 6. ročník se koná v sobotu 28. září v Praze, opět na Pankráci, tentokrát ale přímo na té velké louce - prostě nás Nadace bere k sobě, na velký program, protože nás má ráda 

Zatím poslední (už 5.) ČESKÝ REKORD byl 705 BULL PSŮ NA JEDNOM MÍSTĚ, a dále už máme i I. Rekord v hromadném odložení 23 bull psů - pod vedením Mirka Tošnara!
Stalo se tak 28. září 2018 za dozoru komisaře z agentury Dobrý den, díky čemuž byl rovněž zaznamenán v České knize rekordů.
Předchozí rekordy:
I. v červnu 2014 - 330 bull psů
II. v říjnu 2015 - 394 bull psů
III. v říjnu 2016 - 483 bull psů
IV. v září 2017 - 641 bull psů

A jako už tradičně spojíme náš sraz s oslavou Světového dne zvířat, který tam pořádá Nadace na ochranu zvířat, náš skvělý dlouhodobý partner ♥ Prostě se zase máte na co těšit :)

SRAZ SE TÝKÁ TĚCHTO PLEMEN (DLE FCI):
Teriéři typu bull (3.3.)
• Americký stafordširský teriér
• Bulteriér
• Miniaturní bulteriér
• Stafordšírský bulteriér
Dále též americký pitbul – neuznaná plemena (11.)
PLUS american bully a kříženci, kteří se na první pohled podobají některému z uvedených plemen.

KUPÍROVANÍ PSI
Dle ofic. stanoviska z Ministerstva zemědělství se mohou srazu zúčastnit a být zapsaní do rekordu(!), jen se nesmějí zúčastnit doprovodných soutěží.

ZÁSADNÍ VĚC:
Na akci NEBUDE POVOLENO volné pobíhání psů, POVINNÉ je mít psa NA VODÍTKU (bude striktně vyžadováno!). Máte-li pejska "trochu ostřejšího" a nejste si úplně jistí, jak bude reagovat na větší počet psů, radši mu dejte náhubek.
Naším zájmem je uspořádat POHODOVOU A PRIMA AKCI.

Základní podmínky:
Psi musí být zdraví (ve smyslu nakažlivých přenosných chorob - vrozených vad apod. se to netýká), s platným očkováním dle zákona. Každý účastník je povinen řídit se zákonem 246/1992 Sb. na ochranu zvířat proti týrání. Akce se nesmí zúčastnit háravé feny a feny ve vysokém stupni březosti. Pořadatel neodpovídá za škody způsobené psem a jeho majitelem, ani za ztrátu či úhyn psa.

POMOC PRO BULL PEJSKY V NOUZI
Přímo na místě budou opět Bullterrier Rescue Slovakia a Bulíci v nouzi se svými stánky, kam jim můžete donést dárky pro pejsky, koupit si tam něco, anebo nebo je jakkoliv jinak podpořit. Předem za tuto pomoc děkujeme.

Sledujte také náš web: www.bullsraz.cz

Těšíme se na vás

Sobota 28. září 2019 v 12:00 až 18:00

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce