Scorpions

Akce Brno

Scorpions
Koncerty
Další akce ve městě Brno

Scorpions

SCOPRIONS SE OPĚT PŘEDSTAVÍ ČESKÝM FANOUŠKŮM, TENTOKRÁT V BRNĚNSKÉ WINNING GROUP ARENĚ V RÁMCI SVÉHO ÚSPĚŠNÉHO ROCK BELIEVER TOUR!

Scorpions s jejich Rock Believer Tour pokračují i v roce 2023 a opět se vrací do České republiky. V příštím roce vystoupí v brněnské Winning Group Areně a znovu předvedou skvělou show, kterou mohli fanoušci vidět na letošním koncertě v Praze.
SCORPIONS jsou německou rockovou kapelou číslo jedna a jednou z nejvýznamnějších rockových kapel posledních desetiletí. Do dnešního dne SCORPIONS prodali více než 120 milionů desek, odehráli přes 5000 koncertů a vytvořili nadčasovou klasiku se svým legendárním singlem „Wind Of Change“, který ovládl hitparády po celém světě. Následovalo nespočet ocenění, hvězda na hollywoodském Rockovém chodníku slávy a další hity jako „Rock You Like A Hurricane“, „Still Loving You“ a mnoho dalších. Jejich předchozí úspěchy působivě podtrhují vliv, který SCORPIONS v rockovém světě mají. Nové album „Rock Believer“ vyšlo 11. února 2022. Kapela přijíždí zpět do Brna ve složení Klaus Meine (zpěv), Matthias Jabs (kytara), Rudolf Schenker (kytara), Mikkey Dee (bicí), Pawel Maciwoda (bassová kytara).

CENY VSTUPENEK OD 1490,- Kč

20.00


Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
AC/DC TRIBUTE SHOW
Zoner BOBYHALL , Brno
PAROV STELAR
Bobycentrum, Brno
DIANA KRALL
Zoner BOBYHALL , Brno
VIKTOR SHEEN
SONO Music Club, Brno
Nezmaři
Mahenovo divadlo, Brno