Shirley Valentine

Akce Červený Kostelec

Shirley Valentine
Divadlo
Další akce ve městě Červený Kostelec

Shirley Valentine

Bravurní komedie o hledání vlastní identity je určena nejen všem ženám středního věku, které pomalu ztrácejí životní elán, ale i všem divákům, kteří mají rádi dobrou zábavu.

One woman show Simony Stašové. Shirley Valentine je jméno dívky, kterou ta současná, čtyřicetiletá matka rodiny a manželka počestného občana, už dávno není. I když se musí starat hlavně o to, aby život její rodiny žijící v Liverpoolu běžel ve vyježděných kolejích, sny a touhy té dívky, kterou kdysi byla, v ní zůstávají. Snad proto podlehne návrhu své kamarádky a udělá něco, co se od ní neočekává – odjede na dovolenou do míst, kde se pěstuje vinná réva, do Řecka. A tam začíná nový život, nové dobrodružství, všechno to, co už považovala za ztracené. Bravurní komedie o hledání vlastní identity z dílny známého britského komediografa Willy Russella, jehož muzikál Pokrevní bratři obletěl celý svět, je určena nejen všem ženám středního věku, které pomalu ztrácejí životní elán, ale i všem divákům, kteří mají rádi dobrou zábavu. Navíc je skvěle napsané monodrama, v němž herečka ztvárňuje nejen Shirley, ale zároveň všechny postavy jejího mikrosvěta, přímo stvořené pro hvězdu Městských divadel pražských Simonu Stašovou, která dlouho čekala právě na takovouto příležitost. Sama se vyjádřila, že tahle hra je právě o tom, co touží říct teď v tuto chvíli. Nápomocen jí v tom byl brněnský režisér Zdeněk Kaloč. Inscenace vznikla ve spolupráci s FDA.

Vstupné: 430 / 410 / 390 Kč.
Předprodej bude zahájen ve čtvrtek 21. 2. v 10:00 v IC Červený Kostelec, Náchod, Nové Město nad Metují, Česká Skalice, Hronov, Police nad Metují, Úpice a online na www.mksck.cz.

Toto představení nedoporučujeme dětem do 15 let.
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
O dvanácti měsíčkách
Divadlo Drak a Mezinárodní institut figurálního divadla, Hradec Králové
ONE HUMAN SHOW Simony Babčákové
Adalbertinum, Hradec Králové
Makový mužíček
Divadlo Drak a Mezinárodní institut figurálního divadla, Hradec Králové
Princezna na hrášku
Hradecká kulturní a vzdělávací společnost, Hradec Králové
Makový mužíček
Divadlo Drak a Mezinárodní institut figurálního divadla, Hradec Králové