ŠLÁGRPARTA

Akce Ostrava

ŠLÁGRPARTA
Koncerty
Další akce ve městě Ostrava

ŠLÁGRPARTA

ŠlágrParta je československý fenomén a nejúspěšnější kapela na Šlágr TV. Za poslední roky vyhrála několikanásobně veškeré hitparády, ceny diváků, získala tisíce příznivců, je nejprodávanější kapelou a velmi úspěšně vyprodává sály na svých koncertech.
Interpreti ŠlágrParty (Karel Peterka, Mára, Frankie Zhyrnov, Helena Hamplová) jsou známá jména již několik generací. Za desítky let své sólové profesionální hudební kariéry získali tisíce fanoušků i daleko za hranicemi Česka a Slovenska a jako seskupení tvoří jedinečnou kapelu. Koncert ŠlágrParty & Mejdan snů není klasický koncert, ale spíš dvouhodinová show, o které zúčastnění diváci dlouho mluví jako o neskutečném zážitku, a při kterém každý divák na dlouhou dobu načerpá pozitivní energii a dobrou náladu. Repertoár skupiny tvoří vlastní písničky plné energie a dobré pohodové nálady. Kombinace moderní hudební tvorby ve stylu pop-dance music spojené s harmonikou, saxofonem a sborovým zpěvem, udělaly ze ŠlágrParty, během krátkého okamžiku, velmi oblíbenou kapelu. Během vystoupení, plného originálních, již zlidovělých melodií, /provázených vtipným mluveným slovem/, zazní také největší hity jednotlivých interpretů. Koncert je určený pro všechny věkové kategorie.

Akci přesouváme z 2. dubna na 3. září 2020. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. V návaznosti na nařízení vlády ČR o přijetí krizového opatření je Akord do odvolání uzavřen. Vstupenky zakoupené v Akordu nebo předprodejních místech (OIS, IC Poruba, MIC Havířov) bude možné vrátit až po znovuotevření poboček. Reagujeme na situaci v ČR a dle toho zde budeme doplňovat další informace. Děkujeme vám za trpělivost a pochopení.

320, 300 A 280 KČ

18:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Maryla Rodowicz
Multifunkční aula GONG, Ostrava
Thomas Anders & MODERN TALKING band
Multifunkční aula GONG, Ostrava
Metal!!! - Barrák music hrad 2021
Slezskoostravský hrad, Ostrava
Richard Müller
Slezskoostravský hrad, Ostrava