Sportovní park Pardubice 2022

Akce Pardubice

Sportovní park Pardubice 2022
Jiné akce
Další akce ve městě Pardubice

Sportovní park Pardubice 2022

Jedna z nejnavštěvovanějších pardubických letních akcí se blíží, Sportovní park Pardubice 2022 rozhýbe soutok Labe a Chrudimky a přilehlý park Na Špici v termínu 6. až 14. srpna! Tradičně druhý týden v srpnu se v jednom z nejkrásnějších parků města sportuje už šestým rokem po sobě, s Olympijským parkem a velkolepým sportovním výkopem v roce 2016 rokem sedmým, a pořadatelé opět plánují oživení celé plochy parku sportem a po dvou covidových letech opět také kulturou. „Na obou pardubických řekách i v parku se opět představí více než 60 sportovních klubů z Pardubic a okolí, kluby se budou po třech dnech střídat na pětadvaceti stálých a variabilních stanovištích, takže sportu si užijeme i letos dosyta. Jsem moc rád, že tradičním partnerem akce je také Univerzita Pardubice, na jejichž stanovišti návštěvníky čeká oblíbená exkurze do světa vědy,“ láká manažer projektu Pavel Stara. „Připravujeme tradiční sportovní program s řadou exhibic, ale jsem rád, že se po odmlce opět dočkáme kultury v podobě koncertů. Novinkou letošního ročníku jsou taneční workshopy, divadélko pro děti a premiéru bude mít v rámci naší akce také běh přes řeku Labe,“ doplňuje Pavla Staru druhý z manažerů Sportovního parku Pardubice Petr Mazánek.

6. 8. Zažij město (den Služeb města Pardubic), park Na Špici
6. 8. III. kvalifikace na 131. Velkou pardubickou, dostihové závodiště 6. 8. – 12. 8. Pardubická juniorka, tenisové mistrovství ČR, LTC kurty pod zámkem 7. 8. Gladiátor Race Pardubice, překážkový běh, park Na Špici 9. 8. Den s Městskou policií Pardubice, ukázka výcviku služebních psů a koní, park Na Špici 10. 8. Foxconn Run, charitativní běh pro běžce všech kategorií, park Na Špici 11. 8. Hasičský den 12. 8. Překvapení na soutoku aneb Suchou nohou přes Labe 12. 8. Koncert tří kapel – 18:30 Kevin, 19:45 SafeExit, 21:00 Volant 12. 8. – 14. 8. Basketbal: poslední přípravný turnaj před ME v Praze (ČR, Chorvatsko, Bulharsko) 13. 8. Friends Fest, multižánrový festival plný Ameriky, dostihové závodiště 13. 8. Barvám neutečeš, běh s hromadným startem barevnými zónami, park Na Špici 14. 8. 10:00 Pohádka perníková, šípková, červená Týbrďo divadlo 14. 8. 11:00 Koncert kapely Kůzle

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Partička na vzduchu
Dům Kultury Dukla, Pardubice
Dny zdraví
Dům techniky, Pardubice
MaskWalk Pardubice 2022
Pernštýnské náměstí, Pardubice
MaskWalk Pardubice 2022
Pernštýnské náměstí, Pardubice