Street game festival 2019

Akce Opava

Street game festival 2019
Festivaly
Další akce ve městě Opava

Street game festival

Jedinečný sportovně-kulturní festival v Opavě. Den plný sportu, zábavy pro děti i dospělé, pohodové hudby a skvělého jídla. Již 15. června v Opavě Kylešovicích.

Cílem festivalu je pořádat pravidelný a respektovaný turnaj, který spojuje pestrou paletu sportů a bohatý sportovně kulturní program. Street Game Festival osloví aktivní sportovce i širokou veřejnost s možností zaregistrovat se přímo do turnajů, nebo si vyzkoušet více či méně známé sporty nebo současné populární typy sportů, které se budou na festivalu prezentovat. Samozřejmostí je aktivní účast návštěvníků na těchto atrakcích. Velký důraz klademe na sportovní aktivity pro děti a mládež.

Nedílnou součástí budou prezentace sportovních klubů a kroužků, individuální dovednostní soutěže, taneční vystoupení, atrakce pro rodiny s dětmi a hudební vystoupení. Tento ročník bude obohacen o workshopy a přednášky, které budou zaměřeny na zdravý životní styl a důležitost pravidelného pohybu již od útlého věku, neboť sport vnímáme jako nezbytnou součást našeho života. Tímto cílením chceme přispět k významu pohybové aktivity a celkového zdravého životního stylu, který může pomoci v prevenci i léčbě řady onemocnění jako je nadváha, obezita a dalších nemocí jak u dětí, tak u dospělých.

Festival je komplexním sportovním dnem s aktivním doprovodným programem pro celou rodinu, aktivní jedince a všechny pohodové lidi. Našim motivem, který je platný po celém světě, kde se street hry provozují, je především fair-play. Celý turnaj se odehrává ve velmi příjemné a uvolněné atmosféře, což dává hráčům možnost ukázat to nejlepší ze sebe.
Večer čeká na návštěvníky afterparty, která se ponese v letních rytmech.

Náplň festivalu:
Zóna turnajů Zóna sportu Dětská zóna Zóna Hudby Gastro Afterparty

začátek od 09:00

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Karolina Oktobeerfest 2019
Forum Nova Karolina, Ostrava
Coffee cake festival 2019
Nové Slunce, Nový Jičín
Snow Film Fest 2019
Spolek Katolická beseda, Kopřivnice