Svatební show Brno - největší svatební veletrh

Akce Brno

Svatební show Brno - největší svatební veletrh
Veletrhy
Další akce ve městě Brno

10. ročník Svatební show Brno - největší svatební veletrh

Srdečně Vás zveme na velkolepou Svatební SHOW, která se bude konat jubilejním 10. rokem Ve Vaňkovce 2, Brno v historické budově staré slévárny naproti Galerii Vaňkovka. Dva dny plné svatební inspirace, svatebních trendů a tipů, módních přehlídek a zábavy. Soutěžit se bude o hodnotné ceny a jeden z párů vyhraje SVATBU SNŮ ZDARMA od našich skvělých vystavujících.

Svatební show moderuje Eliška Bučková a svatební moderátor DJ Shafff. Těšit se můžete na bohatý program, krásná vystoupení, ochutnávky, výprodej svatebních šatů a představení novinek a stálic ve svatebním světě.

Neváhejte a přijďte nás navštívit již 17.-18. ledna na adrese Ve Vaňkovce 2. Svatební a dobrá nálada zaručena! Na první návštěvníky bude čekat malý dárek. :)

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji 2+1 zdarma do 20.12. 2019 v Svatební salon Naïve, Česká 4, Brno střed, obchodní dům Baťa, 4. patro nebo přímo na svatebním veletrhu. Cena vstupenky: 160 Kč.

Těšíme se na vás!

Začátek akce: 17. 1. 2020 15:00:00
Konec akce: 18. 1. 2020 18:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
WOODTEC 2020
Výstaviště Brno, Brno
STYL 2020
BVV - Brněnské výstaviště, Brno
KABO
BVV - Brněnské výstaviště, Brno
SALIMA 2020
BVV - Brněnské výstaviště, Brno
KABO
BVV - Brněnské výstaviště, Brno