Světáci

Akce Světlá nad Sázavou

Světáci
Jiné akce
Další akce ve městě Světlá nad Sázavou

Světáci

Parta tří fasádníků od Velhartic pracuje v Praze, v tom zářivém, velikém hlavním městě plném lákadel, zábavy a bujarého nočního života. Po dramatickém zážitku v grilbaru Diplomat, kde způsobí požár, se rozhodnou vzdělat v oblasti společenského chování. Doufají, že si napříště v takovém „lepším podniku“ zaslouží, jako opravdoví světáci, společnost dam na úrovni. Odevzdají se do rukou zkušeného vychovatele, emeritního profesora tance a společenské výchovy. Kdo mohl tušit, že nakonec natrefí na trojici podobně „dobře vyškolených“ lehkých dam?
Notoricky známá filmová hudební komedie Vratislava Blažka a Zdeňka Podskalského s písněmi Evžena Illína a Vlastimila Hály z roku 1969 trůní od své premiéry na špičce žebříčků nejoblíbenějších českých filmů. V divadelní úpravě a v režii Lumíra Olšovského se na jevišti objeví stálice Divadelní společnosti Háta, ale i nové populární tváře. HRAJÍ: Mahulena Bočanová / Adéla Gondíková, Ivana Andrlová, Aleš Háma / Martin Sobotka, Dalibor Gondík / Zbyšek Pantůček, Viktor Limr / Lumír Olšovský / Filip Tomsa, Vlasta Žehrová / Olga „Háta“ Želenská, Jan Přeučil

Vstupné: 399 Kč.

od 19 hod.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Cavewoman
divadelní sál , Světlá nad Sázavou
Miroslav Donutil – Na kus řeči
divadelní sál , Světlá nad Sázavou
Diashow s Jiřím Kolbabou
divadelní sál , Světlá nad Sázavou
Svatováclavské slavnosti
Náměstí Zachariáše z Hradce, Telč
ZDENĚK POLÁCH A MATÝSEK
KD Ostrov, Havlíčkův Brod
1000 mil československých
Husovo náměstí, Polná