SWAP oblečení | Pec pod Sněžkou

Akce Pec pod Sněžkou

Zveme Tě na SWAP a bazar oblečení!

Co je SWAP a jak funguje??
Přines oblečení, které neunosíš nebo nepotřebuješ a vyměň ho za kousky, které využiješ. Oblečení by mělo být čisté, vyprané a nepoškozené. Je na Tobě, kolik věcí přineseš k dispozici ostatním a stejně tak, kolik si jich odneseš. Celá výměna je zdarma.
Co to pro Tebe znamená? Nemusíš tolik utrácet za oblečení, stačí přijet na SWAP. Máš jistotu, že si každý měsíc můžeš pořídit nějaký nový kousek nebo něco poslat dál.
BAZAR
Zároveň ne všechno chceš poslat dál gratis a my to chápeme.
Na balkonech si můžeš zarezervovat ,,prodejní stánek", kde si vytvoříš vlastní bazar. Na bazar má každý svůj stůl a obstarává si ho sám. Prodejní stánky jsou omezené počtem stolů.
Doporučujeme si stůl zarezervovat předem zprávou na FB.
Myšlenka celého projektu je udržitelnost.
Proto by si každý měl odnést opravdu jen to, co potřebuje a unosí (a když náhodou neunosí, přinese to zase příště na výměnu). Nenakupováním, tříděním, recyklací, šetrným nakupováním a posíláním věcí dál šetříme energii, planetu a prodlužujeme životnost oblečení.
Oblečení, které zbyde na věšácích
Část oblečení, které zbyde po SWAPU si necháme do dalšího SWAPU jako základ a zbytek věnujeme charitě, nezskovce, spoečnosti, švadleně která oblečení využije. (to je zatím ve hvězdách)
Pokud Ti zvědavost nedá spát, postni veřejný příspěvek s #SWAPUJUvPeci a ukaž tak ostatním oblečení, které chceš vyměnit a zároveň můžeš okouknout, co budou swapovat ostatní.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Jméno organizátora: KlonDike music club
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
SWAP oblečení | Pec pod Sněžkou
KlonDike music club, Pec pod Sněžkou
SWAP oblečení | Pec pod Sněžkou
KlonDike music club, Pec pod Sněžkou
K2 Andrei Ioniță – violoncello
Dům kultury města Ostravy, Ostrava
Karel
Kino Luna, Ostrava