Techtle Mechtle a Kočky

Akce Prachatice

Techtle Mechtle a Kočky
Jiné akce
Další akce ve městě Prachatice

Techtle Mechtle a Kočky

Nejúspěšnější česká travesti show míří do našeho města, s novým zábavným pořadem nazvaným ,,Cabaret Šulin Růž,,. NÁHRADNÍ TERMÍN ZA 7.4.2021!

Na své si přijdou nejen milovníci tance, ale také dobré zábavy a legrace. Těšit se na Vás budou oblíbené tváře - Dolores, Cathrin, Gina, Saša a Naira. Přijďte se přesvědčit, jak snadno se z pánů Lukáše, Martina, Jirky, Nikolase a Alexandra stanou známé zpěvačky, které při svých vystoupeních parodují. Pořad je parodií na známý Cabaret Moulin Rouge v Paříži a zaujme Vás nejen velkou jevištní scénou a tancem, ale také více jak 70-ti výpravnými kostýmy a vtipnými scénkami. Společně s nimi nahlédnete také do zákulisí a příprav každého divadelního představení či velké show.

Představení této skupiny se těší za poslední roky stále větší oblibě, a proto připravují vždy dva nové pořady ročně, které bývají obvykle dlouho dopředu vyprodané.

V prodeji od 3.12. on-line nebo na 388 607 574.
Vstupné: 330,- předprodej / 350,- na místě

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Partička na vzduchu
Kulturní Dům Beseda, Dačice
Partička | Milevsko
Dům kultury, Milevsko
Milevské maškary
Dům kultury Milevsko, Milevsko
Cavewoman
Divadlo Frani Šrámka, Písek
Dačická muzejní noc
Městské muzeum a galerie Dačice, Dačice
Dačické kejklování
Kulturní Dům Beseda, Dačice