THE BACKWARDS | Beatles Solo Years

Akce Frýdek-Místek

Koncerty
Další akce ve městě Frýdek-Místek

THE BACKWARDS | Beatles Solo Years

Kapela THE BACKWARDS se ve svém vystoupení představí s novým projektem BEATLES SOLO YEARS. Na koncertu zazní kromě největších hitů slavné kapely také průřez nejznámějších songů jednotlivých členů kapely Beatles, které vznikly po rozpadu legendárního bandu.

Úspěch bandu, který je bezesporu jedním z nejlepších Beatles revivalů na světě odstartovalo dvojnásobné vítězství na prestižním Beatlefestu v New Yorku v letech 1998 a 2003. Známými se stali také díky účinkování v hudebně – zábavných pořadech všech našich i slovenských televizí. Kromě mnoha turné po USA, pravidelného koncertování v Čechách a na Slovensku, kapela hrála také po celé Evropě, a dokonce i v africké Keni. Kapela koncertovala i v Liverpoolu ve slavném Cavern clubu, kolébce Beatles.

Složení kapely:
John Lennon – Dalibor Štroncer Paul McCartney – Miroslav Džunko George Harrison – František Suchanský Ringo Starr – Daniel Škorvaga

Vstupné: 400 Kč

19:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Monkey Business
STOUN, Frýdek-Místek
Janek Ledecký „VÁNOČNÍ TURNÉ 2020“
Kino Petra Bezruče, Frýdek-Místek
Kollárovci
Divadelní sál DKMO, Ostrava
„Gipsy Fire 2020“
Divadelní sál DKMO, Ostrava
Orchestr LORDS OF THE SOUND
Společenský sál DKMO, Ostrava