Travesti show TECHTLE MECHTLE a Kočky

Akce Bystřice pod Hostýnem

Travesti show TECHTLE MECHTLE a Kočky
Jiné akce
Další akce ve městě Bystřice pod Hostýnem

Travesti show TECHTLE MECHTLE a Kočky

Nejúspěšnější česká travesti show Techtle Mechtle a Kočky s novým zábavným pořadem nazvaným NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY se uskuteční v úterý 19. října 2021 od 19:00 hodin v Kině Klub Sušil v Bystřici pod Hostýnem. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Nové vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal nebo on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets! Cena 320 Kč.

Každý si vyzkoušel za život už několikrát roli pacienta na vlastní kůži. Málo kdo ale ví, jak to chodí z té druhé strany. Během tohoto pořadu budete mít možnost nahlédnout pod pokličku do nemocnice, která si žije tak trochu vlastním životem. Zdravotní sestřička Jiřina je sice od rány, pacienti jí často lezou krkem, ale i přesto má svoji práci ráda. Zábavný pořad protkaný vtipnými scénkami z nemocničního prostředí, plný známých melodií a písniček, s výpravou více než 70 kostýmů a divadelní scénou - to je NEMOCNICE NA POKRAJI ZKÁZY.


Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU
Náměstí H. Synkové, Brumov-Bylnice
YAMATO – „PASSION“
Kongresové centrum Zlín, Zlín
Kafe u Osmanyho
Velký sál KZ, Valašské Meziříčí
Hypnotizér - Jakub Kroulík
Divadlo v Lidovém domě, Vsetín
Uherskobrodská pouť 2021
Sportovní hala TJ Spartak, Uherský Brod
FLORIA DUŠIČKY
Výstaviště Kroměříž, Kroměříž