Třeboňský maraton 2021

Akce Třeboň

Sportovní akce
Další akce ve městě Třeboň

Třeboňský maraton 2021

Pozvánka pro všechny příznivce maratonského běhu do Třeboně v sobotu 16. října 2021 na maraton a půlmaraton krajinou CHKO Třeboňsko.

Pozdrav všem závodníkům a závodnicím.
Vánoce jsou svátky radosti...a málo co přinese běžcům takovou radost, jako PROTNUTÍ CÍLOVÉ PÁSKY! A je jedno, jestli máš v nohách MARATON, PŮLMARATON nebo DESÍTKU Šanci budeš mít 16. října 2021! Dopřej tuhle radost sobě, nebo komukoliv jinému!

Proč běžet Třeboňský maraton?
PODZIMNÍ TERMÍN (16.10.) PES už bude snad v klidu "zalezlý v boudě" máš celý rok na vyladění a otestování formy RYCHLÝ PŮL/MARATON V PŘÍRODĚ takovou kombinaci trasy v krásné přírodě a přesto po rovině a tvrdém povrchu jinde nenajdeš 3 TRASY - MARATON, PŮLMARATON a 10 km (výběr můžeš navíc kdykoliv změnit) VRATNÉ a PŘENOSNÉ startovné (do 25.9.) HLÍDÁNÍ DĚTÍ - na závody tak můžeš vyrazit s celou rodinou!

K závodu 2021:
Start závodu je v plánu na 10:45 z třeboňského Masarykova náměstí. V rámci akce se poběží i půlmaraton a desítka. Trasa zůstává v platnosti. Tedy Třeboň – Branná – směr Suchdol nad Lužnicí a zpět.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce