UNITED FLAVOUR

Akce Dobříš

UNITED FLAVOUR
Koncerty
Další akce ve městě Dobříš

UNITED FLAVOUR

United Flavour vydali v únoru 2020 dlouho očekávané album s názvem Here to Stay, k němuž vyráží na comebackové turné.

Prvotním impulsem pro vznik multikulturní skupiny United Flavour byl příchod dvou zakládajících členů kapely - španělské zpěvačky Carmen a baskytaristy Djeie v Pobřeží Slonoviny - do Prahy v druhé polovině 90. let …

Kulturní vlivy Španělska, Afriky a střední Evropy se v hudbě United Flavour přetavují v energický mix, ve kterém se propojují prvky latina, reggae, dancehallu, r'n'b, soulu a hiphopu. United Flavour mají za sebou již deset úspěšných let existence. Dokáží naživo vytvořit skvělou atmosféru, o které by mohly vyprávět desítky festivalů a klubů anebo několikrát vyprodaný pražský Lucerna Music Bar. Kapela hrála po boku světových hvězd, jako jsou Manu Chao, Shaggy, Max Romeo, Buju Banton, Israel Vibration, Gentleman a další.

VSTUPNÉ:
210 Kč (předprodej) 240 Kč (na místě)

Protože se nám podařilo najít náhradní termíny za zrušené koncerty United Flavour, Sto zvířat a Travesti show, zůstávají vstupenky na tyto akce v platnosti. Samozřejmě vám ale nabízíme i vrácení peněz (telefon 318 521302). Děkujeme za pochopení.

od 20:30

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
CLARINET FACTORY
Kulturní Dům, Dobříš
STO ZVÍŘAT
Kulturní Dům, Dobříš
Kollárovci
Kulturní dům Lorec, Kutná Hora
WOHNOUT: UNPLUGGED TOUR
Škoda Muzeum, Mladá Boleslav
Trautenberk
Společenský dům, Hořovice