Večerní běh pro světlušku v dačickém zámeckém parku 2018

Akce Dačice

Večerní běh pro světlušku v dačickém zámeckém parku 2018
Sportovní akce
Další akce ve městě Dačice

Večerní běh pro světlušku v dačickém zámeckém parku

Přijďte se účastnit benefičního běhu zámeckým parkem, který se uskuteční ve středu 26. září od 18:30. Čeká vás zážitek, díky kterému přispějete nejen svému zdraví, ale také druhým. Na běžeckém tempu nezáleží, trasu je možné i projít. Na výběr bude ze dvou tras, jedné o dvou a druhé o třech kilometrech. Organizátoři doporučují vybavit se čelovkou, kterou bude možné zakoupit i na místě, stejně jako další světluškovské benefiční předměty.

Od 18:30 bude probíhat registrace účastníků, od 19:15 bude rozcvička a v 19:30 start.

Start, drobné občerstvení a veškeré zázemí naleznete před jižní stranou zámku (otočenou do parku).

Světluška je projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu, kterého se do této chvíle zapojilo více než 66 tisíc dobrovolníků a nespočet dárců. Je to projekt, který pomáhá jak zrakově postiženým dětem, tak i dospělým vypořádat se s nelehkým životem. Tento nápad vznikl v roce 2003 a u veřejnosti získal takovou oblibu, že tento rok bylo prozatím vybráno kolem 2 milionů korun. Pojďme tedy tuto částku navýšit, ať můžeme mnoha dalším lidem vykouzlit úsměv na tváři.

Rada nezávislých odborníků má na starost přerozdělení finančních prostředků. O tento příspěvek může zažádat jak zrakově postižený jednotlivec, tak nezisková organizace poskytující služby těmto osobám na území ČR.

Bližší informace o Světlušce můžete hledat na internetových stránkách ČRo. Více informací k večernímu běhu naleznete na Facebooku.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Běh O sluneční pohár 2019
Masarykovo náměstí, Třeboň
Modrý běh 2019
Stromovka, České Budějovice
T-Mobile Olympijský běh 2019
OUTDOOR CLUB HANACE, České Budějovice
Vajgarské závody 2019
Sportovní Hala, Jindřichův Hradec