VELKÉ HRY VE ZLATÉM JABLKU

Akce Zlín

VELKÉ HRY VE ZLATÉM JABLKU
Akce pro děti, Zábava, párty
Další akce ve městě Zlín

Velkou zábavu pro malé i velké návštěvníky si na úvod letních prázdnin připravilo obchodní centrum Zlaté jablko ve Zlíně. V jeho prodejní pasáži si mohou zahrát známé společenské hry, a to v neobvykle velkém provedení. Obří Člověče, nezlob se, pexeso, mikádo a další čekají na hráče od 29. června do 15. července.

Kdo si hraje, nezlobí. V poněkud větším měřítku si toto pravidlo mohou ověřit návštěvníci obchodního a zábavního centra Zlaté jablko ve Zlíně. Prázdniny zde totiž zahájí s hernou, která v přízemí obchodního centra nabídne maxi varianty klasických společenských her.  

Děti a jejich rodiče, nebo i další návštěvníci centra zde mohou sehrát turnaj s velkým Člověče, nezlob se, vyzkoušet obří mikádo i maxi domino, poskládat si monstr puzzle, procvičit paměť s giga pexesem, zahrát si obrovské piškvorky, házet mega hracími kostkami či se utkat v dámě v nadživotní velikosti.

 Všechny hry jsou k dispozici zdarma v přízemí prodejní galerie obchodního centra od 29. června do 15. července, vždy od 10 do 21 hodin.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
FUN CAMP 2019 Vigantice
Koupaliště Vigantice, Rožnov pod Radhoštěm
ČIPERKOVÉ
Zámek Holešov, Holešov
Royal Dog Summer Party 2019
Floria Výstaviště, Kroměříž
ČAU PRÁZDNINY 2019
Výstaviště Kroměříž, Kroměříž