Vítkovo kvarteto

Akce Brno

Vítkovo kvarteto
Koncerty
Další akce ve městě Brno

Vítkovo kvarteto

V brněnském Semilasse čeká 24. dubna 2021 na návštěvníky večer nabitý energií, dravou rockovou muziku, nespoutanou improvizaci, ale i pravou bigbítovou show. Vítkovo kvarteto zavzpomíná na hospody 80. let a jejich atmosféru. Kapela se po mnoha letech v původní sestavě, doplněna o nové členy, představí olomouckému publiku.
Vítkovo kvarteto vystupuje od počátku 80. let 20. století. Po celou dobu své existence vystupuje s prakticky neměnným repertoárem. Vítkovo kvarteto působí na české rockové scéně tedy již více, jak 30 let, vzniklo ze skupiny Pevná součást. V osmdesátých letech vystupovalo zejména po klubech v Praze a zároveň vystupovalo v rámci možností na všech možných kulturních akcích. V roce 1984 nazkoušelo Vítkovo kvarteto hudbu k muzikálu Don Juan pro soubor Pradivadlo. Píseň z tohoto muzikálu, s názvem Kdo ví, získala cenu za nejlepší song na Rockfestu. V témže roce zvítězilo Vítkovo kvarteto na Vokalíze.

390 Kč

19:00

náhradní termín za 29.4.2020 je 29.10.2021

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce