VIVALDIANNO RELOADED

Akce Zlín

Koncerty
Další akce ve městě Zlín

VIVALDIANNO RELOADED

Světově úspěšná show v nové verzi Reloaded se vrací na česká pódia. Po loňském premiérovém halovém turné se velkolepé hudební představení, které ohromilo tisíce diváků po celém světě, představí i v dalších českých městech. Špičkové obsazení, dech beroucí pojetí. Nejmodernější technologie, 3D projekce, strhující hudba v mrazivém příběhu barokního génia Antonia Vivaldiaho.
Co se asi stane, když přenesete čarovný příběh z barokních Benátek do jedenadvacátého století? Když vaše smysly okouzlí originálně pojaté fragmenty z díla hudebního génia ve strhující audiovizuální výpravě digitálního věku? Multimediální show VIVALDIANNO Reloaded odkrývá podivuhodný lidský osud zpoza zcela nové masky, shlížející na svět jako z magického zrcadla. Emocemi a moderními technologiemi nabitý zážitek ambiciózně překonává původní úspěšný projekt hudebníka a skladatele Michala Dvořáka. Nechte se vtáhnout do tajuplného příběhu a lásek velkého hudebníka a zažijte VIVALDIANNO RELOADED!

Čas konání: 20:00

Koncert s původním termínem 15.11.2020 se díky nastalé situaci přesouvá na 14.6.2021. Vstupenky zůstávají v platnosti na nové datum.

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Čechomor
Kongresové centrum Zlín, Zlín
LÚČNICA – Slovenský triptych
Kongresové centrum Zlín, Zlín
SEPULTURA
sportovní hala Datart, Zlín
Janek Ledecký
Kongresové centrum Zlín, Zlín