Výročí Smejka a Tanculienky „Všechno nejlepší!“

Akce Ostrava

Výročí Smejka a Tanculienky „Všechno nejlepší!“
Akce pro děti
Další akce ve městě Ostrava

Výročí Smejka a Tanculienky „Všechno nejlepší!“

Páté výročí populární dvojice Smejko a Tanculienka oslavíme největšími pohádkovými a tanečními hity!
Před hladovým vlkem zachráníme Kůzlátka i Medvídka. Zase přiletí náš věčně opakující se Papoušek. Nové broučky vychováme písničkou Nonono tytyty a potěšíme známou Hlava ramena. Rozcvičíme Pecivála a vystrašíme Babu Jagu. A možná i Klubko půjde do světa a potká Hrušku zelenou. Naučíme se malovat se sestřičkami barvičkami. Poznáme nový tanec Šlapy Šlapy. Budeme si dávat pozor před neomalencem Gundžulundžu. A pořádně to roztočíme na nový taneční hit Pohádkový svět a zatančíme si i na ověřené pecky jako Máme tu léto, Ahoj, ahoj! a Pápá. Nebudou chybět motýlek Huncúlik, pan Lalalá a Macko Duško. Smejko a Tanculienka vás přivítají velkolepou scénou, zářivým osvětlením a zcela novým představením! Těšíme se na vás!

Jedná se o náhradní termín za termín 4. 4. 2020.
Původní vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud vám nový termín nevyhovuje, je možno vstupenky vrátit do termínu 27. 3. 2020. Vstupenky lze vrátit v místě zakoupení, pokud jste využili nákup on-line, žádejte o navrácení vstupného na mailu vrublova@dkv.cz. Děkujeme za pochopení.

300 Kč

10:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Michal k snídani
Kino Luna, Ostrava
Štístko a Poupěnka
Městské Divadlo, Bruntál
Michal k snídani
Kino Luna, Ostrava
PRASÁTKA A VLK
Kulturní Dům Petra Bezruče, Havířov