Závěrečný galakoncert: To nejlepší ze světové opery

Akce Český Krumlov

Závěrečný galakoncert: To nejlepší ze světové opery
Kultura
Další akce ve městě Český Krumlov

Závěrečný galakoncert: To nejlepší ze světové opery

Závěrečný festivalový galakoncert slibuje mimořádný zážitek – spojení velkých hlasů, hudebního tělesa světového renomé a proslulých operních árií, umocněné povznášející atmosférou malebné Pivovarské zahrady v historickém centru Českého Krumlova.
Sopranistka Adriana Kučerová, mezzosopranistka Štěpánka Pučálková (od sezony 2018/2019 sólistka Semperovy opery v Drážďanech) a basbarytonista Boris Prýgl jsou výraznými jmény současné hudební scény. Na kontě mají řadu ocenění z mezinárodních pěveckých soutěží i zdařilé účinkování na prestižních operních scénách a festivalech. Spolu s nimi se představí uznávaný americký tenorista Richard Troxell, který je zván do operních domů po celém světě – například jeho Don José (Carmen) nadchl publikum v Sydney Opera House, v italském Teatro Petruzzelli in Italy či v National Centre for the Performing Arts v Pekingu. Výtečné sólisty na jevišti doprovodí PKF – Prague Philharmonia, jeden z kulturních fenoménů novodobé historie České republiky, pod taktovkou Leoše Svárovského.

Sobota 10. srpna 2019 v 20:30 až 23:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Den Slezské 2020
Slezskoostravský hrad, Ostrava
Ivo KAHÁNEK & Jan Mráček
Kino Nadsklepí, Kroměříž
Město snů
Tylovo nábřeží, Hradec Králové
Ostravská muzejní noc v DPO
DPO - dílny Martinov, Ostrava