Lednová Street Food Session

Akce Zlín

Lednová Street Food Session
Vaření, Gastronomie
Další akce ve městě Zlín

Lednová Street Food Session vol.2!

Kdy?
PÁTEK 17.1.2019 11:00-18:00
SOBOTA 18.1.2019 11:0-18:00

O co jde tentokrát?
O BOŽÍ STREET FOOD JÍDLO Z FOODTRUCKU, BAREVNÉ BURGERY, DOMÁCÍ HRANCLE A SKVĚLOU ATMOSFÉRU!
Po obrovském úspěchu naší Novoroční Street food session, kdy vás přišlo opravdu ohromné množství v oba dny, opět zamíříme s našim foodtruckem do Zlína! Od chvíle, kdy jsme vytáhli roletu ve výdejním okénku jsme se nezastavili a ve frontě jsme neviděli konec, za což jsme nesmírně vděční a děkujeme!♥️ Protože se naprostá většina z vás ptala, kdy přijedeme zase, aby zase mohli přijít a taky proto, že víme, že se na spoustu z vás nedostalo kvůli naším omezeným zásobám, přijedeme 17.-18.1.2020 znova!

Co bude?
Opět budou naše proslulé barevné burgery s dokonalým trhaným býčím masem pečeným 12 hodin v naší domácí BBQ omáčce, nadýchanou měkkoučkou barevnou houskou, domácí slaninovou a česnekovou majonézou a taky našima nakládačkama a křupavou restovanou cibulkou. Na chuť si přijdou i ti, co mají radši vepříka. A samozřejmě hranolky na sádle A MOŽNÁ S SEBOU VEZMEME I NAŠE BLACK HOT-DOGY!

Kde to bude?
Tam jako posledně! Kde je Zlín asi víš a park Komenského najdeš na google mapě. Naše přesné místo je vedle obchůdku John Garfield nebo kavárny Mr Coffee ve Zlíně pod ulicí Školní u zlínského parku.

STRAŠNĚ MOC SE NA VÁS TĚŠÍME, BUDE TO ZASE PECKA!

PS. Prosíme o sdílení události nebo pozvěte vaše přátele, ať to uděláme co nejvíc parádní a ať si to všichni užijeme aspoň tak jako minule! Děkujeme.

Začátek akce: 17. 1. 2020 11:00:00
Konec akce: 18. 1. 2020 18:00:00

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
SLOVÁCKÝ FESTIVAL CHUTÍ A VŮNÍ 2020
Skanzen Rochus, Uherské Hradiště
Gastro BROD Festival 2020
Louka za muzeem, Uherský Brod
RESTAURANT DAY 2020
Uherské Hradiště
Garden Food Festival 2020
Smetanovy sady, Uherské Hradiště
Food Festival 2020
Zámek Lomnice nad Popelkou, Lomnice nad Popelkou