Murphyho zákon tour 2022

Akce Ostrava

Murphyho zákon tour 2022
Koncerty
Další akce ve městě Ostrava

Murphyho zákon tour 2022

Jan Smigmator & Big band “Murphyho zákon tour 2022”

Swingový zpěvák Jan Smigmator vyráží v doprovodu svého vlastního big bandu na turné k albu Murphyho zákon/Supraphon 2020

Třináct špičkových jazzmanů, ve složení piano, kontrabas, kytara, bicí, Hammondky, čtyři saxofony, dvě trubky a dva trombony hraje repertoár vycházející ze swingových tradic, hitů Franka Sinatry a odkazu legendárních big bandů. To vše s velmi současným pohledem na věc, mladistvou energií, dravostí a nádechem pop music.

Hlavním pilířem koncertní show jsou písně z alba Murphyho zákon, které by se daly klidně označit jako swing 21. století. Ostatně jak říká televizní režisér Michael Čech: "Swing v podání Jana Smigmatora rozhodně není stará hudba".

Nové české texty napsali zpěvákovi na tělo V. Kopta, E. Kočičková, nebo J. Nečas a pod několika songy je jako autor podepsán i sám Smigmator. S hudebním skladatelem S. F. Smolou napsal písně Piano story, Dopisy z nebe a Můj čaroděj, kterými navázal na společnou tvorbu z alb předchozích. Jako producent, aranžér a umělecký supervizor se na celém projektu podílí špičkový pop-jazzový klavírista Jan Steinsdörfer (Ewa Farna, Chinaski ad.).

19:00

690,- / 590,- / 390,-

Upozorňujeme na možné zrušení některých akcí z důvodu šíření Koronaviru. Prosíme ověřte si u organizátorů, zda se akce uskuteční.

Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
G5: David Koller s JFO 2
Multifunkční aula Gong|DOV, Ostrava
G5: David Koller s JFO
Multifunkční aula Gong|DOV, Ostrava
Magdalena Kožená & Ondřej Havelka
Společenský sál DKMO, Ostrava
Stromboli
Klub Rock and Roll Garage, Ostrava
HELENA 2022
Divadelní sál DKMO, Ostrava
GALA KONCERT
Divadelní sál DKMO, Ostrava