Vladivojna La Chia & 4Trio

Akce Ostrava

Vladivojna La Chia & 4Trio
Koncerty
Web organizátora:
www.vladivojna.com
Další akce ve městě Ostrava

Vladivojna La Chia & 4Trio / Ostrava / Cooltour

Vladivojna La Chia se svým pětičlenným 4Triem zavítá do Cooltouru.
Navazuje na velmi úspěšné podzimní turné k albu inspirovanému filmem 8 hlav šílenství, které zakončili ve vyprodaném Parníku.

4Trio je zkratka pro pětičlenné akustické čtyřtrio zpěvačky a skladatelky Vladivojny.
Kapela s desetiletou tradicí je vyjímečná svým svérázným a pestrým přístupem ke skladbám, které Vladivojna skládá jak sama pro sebe, tak také pro film a divadlo.
Součástí tohoto 4Tria jsou brilantní zkušený kytarista Aleš Bajger, výrazná viollončelistka Terezie Kovalová, která Vladivojnu doprovází od svých 16 let, charismatická chansonová zpěvačka Sylvie Bee a nově také bubeník Luboš Pavlík.
Vladivojna se svým 4riem hraje dynamickou nadžánrovou hudbu, ve které se snoubí křehká intimita s temperamentem a místy až brutální divokostí. To vše za výhradního doprovodu akustických nástrojů. Kapela je za dobu své existence natolik dobrodružným celkem, že se velmi ráda a nečekaně pouští během koncertů do odvážných improvizací od opery, fada až po zběsilý punk. Občas Vladivojna pro zpestření vytáhne svého oblíbeného humra nebo trombonku a to se pak dějí věci…

Jáchym Topol / spisovatel
Vladivojna La Chia je při vší své sdělnosti a otevřenosti naprosto svérázná a nepřehlédnutelná zpěvačka, básnířka, tanečnice...Emoce, energie a sdělení, to je základ její hudby a pěveckého výrazu, který u nás snad nemá obdoby. Přičemž celý ten tryskající vulkán jejího hlasu a muziky, ač je sexy a proklatě současný, nezavání podbízivostí. Vladivojna La Chia je totiž originál a k tomu patří odvaha - laťku si nasadila pořádně vysoko.

Antonín Kocábek / hudební publicista
Nová podoba 4Tria se na křtu představila v tom nejlepším světle, a v čele s protagonistkou předvedla hudebně i vizuálně pozoruhodné představení, které pozvolna proplouvalo někde mezi šansonem, popovými vsuvkami, kabaretním prvky i alternativními experimenty. Možná je to dobrý test pro všechny posluchače, kteří ke zpěvačce přistupují se zbytečnými předsudky, a zcela určitě je to pak potenciál, který ještě může leccos v budoucnu nabídnout. Vystrčit nos z bezpečné ulity, totiž občas prospěje skoro každému z nás.

Josefína Bakošová / módní návrhářka
Koncert Vladivojny v Gasku mě nadchnul! Neuvěřitelné vystoupení ženy, která se pro mě stala „multitalentovanym“ úkazem. Hudba něžná, rytmická, harmonická…..s drsnými prvky, které utvářejí dokonalý celek. Každá z písní je originál…nezaměnitelný….s překrásným textem. Vladivojna je neuvěřitelná zpěvačka…muzikantka…perfomerka….. Po Gasku…jsem musela jít na křest do La Fabriky….a tam se mé nadšení z Gasku jen potvrdilo.

Vašek Muller / dramaturg Hradecký slunovrat
Vladivojna je nádherná a uhrančivá, celý ten "projekt" 8 hlav šílenství je prostě velmi užitečný. A hlavně, tohle je tak originální show (v tom nejlepším slova smyslu), že mě vůbec nenapadá ke komu bych to u nás přirovnal. Velké pódia ji svědčí…

více na http://www.vladivojna.com/4trio.html


www.vladivojna.com
www.facebook.com/vladivojnalachia

Místo konání akce: Cooltour Ostrava, Černá louka 3188, Ostrava
Vstupenky: https://goout.net/cs/listky/vladivojna-la-chia-4trio/lfwb/
Datum začátku akce: 19. Dubna 2018 20:00
Datum ukončení akce: 19. Dubna 2018 23:00
Pravděpodobné souřadnice: 49.8339N 18.2942E

Případné změny si prověřte na webu akce Vladivojna La Chia & 4Trio / Ostrava / Cooltour

Jméno organizátora: Vladivojna La Chia
Fotografie
Mapa akcí v okolí
Mapa podujatí
Komentovat akci
Podobné akce
Hrdinové skuteční a legendární
Janáčkova filharmonie, Ostrava
Milion+ (KML Tour)
BrickHouse - Staré koupelny, Ostrava